logo
 Ons team
 

Ons team

Bij ProComm werken we met onze eigen professionals, die wij PreCentatoren noemen. Ons vak is het goed inzetten van promotionele artikelen en creatieve ideeën. We nemen het zoekwerk van u over en houden persoonlijk contact tijdens dit proces. Zo kunnen we aan uw doelstelling voldoen en bereiken we het optimale resultaat. Met onze expertise en passie in deze branche vinden wij de weg in de duizenden mogelijkheden en producten. Hieronder vindt u de medewerkers die in contact staan met u als klant.

 
harry

Adjunct directeur - Harry van Voskuilen

mail: harry@procomm.eu

 
rico

PreCentator - Rico Zandsteeg

mail: rico@procomm.eu

 
wilco

PreCentator - Wilco Schoonderbeek

mail: wilco@procomm.eu



 
 
mike

Sales Support - Mike van Burken

mail: mike@procomm.eu

 
martine

Sales Support - Martine Settels

mail: martine@procomm.eu

 
Ons team

Sales Support - Hilda Kwakernaak

mail: hilda@procomm.eu

 
joop

Directeur - Joop van Veelen

mail: joop@procomm.eu